lato zima zima
Hotel Dębowiecsprzedaz gondol
stok Debowca Bielsko-Biała
Strona główna
/Aktualności


Aktualności


• 14 lutego 2017 r. - na stoku Dębowca odbyła się czwarta edycja zawodów narciarskich dla dzieci Beskidzkie Nadzieje. Zawody zorganizował Klub Sportowy AS.
Galeria zdjęć

• 5 lutego 2017 r. - na stoku Dębowca odbyła się szósta edycja zawodów narciarskich dla dzieci o Puchar Reksia. Zawody jak zwykle zorganizował Klub Sportowy Live. Zawodnicy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. Slalom narciarski dzieci odbył się przy ładnej zimowej pogodzie przy plusowej temperaturze. Każdy uczestnik imprezy otrzymał pakiet startowy, a najlepsi zawodnicy cenne nagrody.
Galeria zdjęć

• 7 lutego 2016 r. - na stoku Dębowca odbyła się piąta edycja zawodów narciarskich dla dzieci o Puchar Reksia. Zawody zorganizował Klub Sportowy Live. Jak zwykle każdy uczestnik imprezy otrzymał pakiet startowy, a najlepsi zawodnicy cenne nagrody.
Startowały dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Zawodnicy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. Galeria zdjęć

• 27 września 2015 r. - 4. Marsz Nordic Walking pod hasłem „Chodzę Bo Lubię. Galeria zdjęć

• 1 lutego 2015 r. na stoku Dębowca odbyła się czwarta edycja zawodów narciarskich dla dzieci o Puchar Reksia. Zawody zorganizował Klub Sportowy Live. Każdy uczestnik imprezy otrzymał pakiet startowy, a najlepsi zawodnicy cenne nagrody.
W tym roku startowało około 400 dzieci w wieku od 4 do 14 lat (roczniki 2001 i młodsi). Zawodnicy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych. Dzieci przyjechały z Bielska-Białej i powiatu bielskiego, Górnego Śląska, Zakopanego, Poznania i innych miejscowości. Slalom narciarski dzieci odbył się przy pięknej zimowej pogodzie, było mnóstwo atrakcji, m.in. w niebo poszybowało 500 kolorowych balonów. Galeria zdjęć - Puchar Reksia 2015

• 31 sierpnia 2014 r. już po raz trzeci Gmina Bielsko-Biała wspólnie z Fundacją Rozwoju Sportu, Turystyki i Rekreacji „Na Przełaj” zorganizowała Marsz Nordic Walking pod hasłem „Chodzę Bo Lubię”. Pogoda dopisała i na imprezie stawiło się wiele osób. Zawodnicy startowali przy dolnej stacji kolei kanapowej na Dębowcu. Galeria zdjęć: nordic walking 2014

• 10 maja 2014 r. na terenie Ośrodka odbył się Pierwszy Bielski Dogtrekking czyli Człowiek i Pies na bielskich szlakach. Bielski dogtrekking to impreza górska, zawodnicy z psami biegli dwiema trasami wiodącymi stokami Dębowca i Szyndzielni. Oprócz tego było mnóstwo innych atrakcji - zajęcia i zabawy dla dzieci, pokaz pracy psów ratowniczych i zaprzęgowych, porady dotyczące prawidłowego żywienia psów. Można było również zaadoptować psa ze schroniska. Galeria zdjęć z imprezy: dogtrekking

• 1 marca 2014 r. na stoku Dębowca miała odbyć się 3. edycja Burn In Snow - jednych z najważniejszych zawodów snowboardowych na świecie. Niestety, z powodu braku śniegu sportowa część imprezy została odwołana. Muzyczna część imprezy odbyła się w hali pod Dębowcem. Wydarzeniem koncertu był występ duetu legend hip hopu - Method Mana i Redmana.

 

• 2 lutego 2014 r. na Dębowcu odbyła się trzecia edycja zawodów narciarskich dla dzieci o Puchar Reksia. Zawody organizowane Klub Sportowy Live z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, w tym roku na starcie stawiło się ok. 390 dzieci w wieku od 4 do 14 lat (roczniki 2000 i młodsi), aż w sześciu kategoriach wiekowych.

Zawodników rozdzielono na dwie trasy slalomu giganta w zależności od wieku. Dzięki wielu sponsorom każdy uczestnik imprezy otrzymał pakiet startowy, a najlepsi zawodnicy cenne nagrody.
Było wiele dobrej zabawy w to niedzielne pochmurne przedpołudnie. Galeria zdjęć z zawodów.

 

• 27 stycznia 2014 r. rozpoczęcie sezonu narciarskiego na Dębowcu.

 

• grudzień 2013 r. przeniesienie wyciągu dla dzieci na lewą stronę stoku narciarskiego (patrząc z dołu) na wysokości między 2 i 3 filarem.

 

• listopad 2013 r. zamontowanie furtki w rogu ogrodzenia Hali pod Dębowcem, aby maksymalnie skrócić drogę z parkingów pod Halą do Ośrodka pod Dębowcem.

 

• 3 lutego 2013 r. na stoku Dębowcu rozegrane zostały zawody narciarskie o Puchar Reksia zorganizowane przez Klub Sportowy Live. Dzieci startowaly w 6 grupach wiekowych, roczniki od 1999 do 2009. Galeria zdjęć z zawodów.

• 29 stycznia 2013 r. na stoku Dębowca odbyły się zawody narciarskie Beskidzkie Nadzieje. Galeria zdjęć zawodów znajduje się tutaj.

• 18 stycznia 2013 r. o godz. 10:00 odbyło się uroczyste otwarcie z udziałem Władz Miasta, Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego "Debowiec". Galeria zdjęć z otwarcia Ośrodka.

Relacja filmowa z otwarcia Ośrodkalogo kolei linowej Szyndzielnia
kolej linowa szyndzielnia
logo hotelu debowiec
hotel dębowiec